Takarítónői állás teljes és részmunkaidőben szombathelyi gyógyszertárban

Szombathelyi gyógyszertár takarítót/takarítónőt alkalmaz teljes munkaidőben, de 6 órás munkaidő is lehetséges. Munkaidő: 8-16:30-ig (8 órás esetén), 10:30-16:30-ig ( 6 órás esetén.)

Feladatok

  • Takarítási feladatok végzése napi szinten.
  • A gyógyszertár működése során képződő szennyes edényzet, ruhanemű mosogatása, mosása.
  • Gyógyszertár ablakainak tisztítása. (Létrahasználat előfordul).
  • Segédkezés a beérkező gyógyszerek kicsomagolásában.

Elvárások

  • Nem igényel végzettséget.
  • A precíz, lelkiismeretes munkavégzés elvárás.

Előnyök

  • Takarítói végzettség előny, de nem feltétel. Elsősorban aktív munkavállalók jelentkezését várjuk, de lehet friss nyugdíjas is.

Amit kínálunk

  • Munkaruha, munkába járási költségtérítés.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!