Osztályvezető ápoló állás Táplánszentkereszt Idősek Otthonában

Az Ezüstplatán Integrált Szociális Intézmény (Táplánszentkereszt) bentlakásos intézmény, ápolást, gondozást nyújt 80 fő idős és demens ellátott részére, 24 órás felügyelet mellett.

Feladatok

  • Az osztályvezető ápoló a vezető ápoló felügyelete mellett szervezési és irányítási feladatokat lát el. A vezető ápoló helyettese. Továbbá rész vesz szakápolási tevékenységekben, orvosi viziteken, adminisztráció számítógépen, kapcsolattartás eü. intézményekkel.

Elvárások

  • Szakirányú egészségügyi végzettség (okj ápoló, szakápoló, diplomás ápoló) 1/2000.(I.7.) szakmai rendelet szerint.
  • önálló munkavégzés,
  • nyitott, pozitív személyiség,
  • alkalmazkodóképesség,
  • rugalmasság,
  • megbízhatóság,
  • együttműködési képesség,

Előnyök

  • 1-3 év gyakorlati tapasztalat egészségügyi, vagy szociális területen.

Amit kínálunk

  • Alkalmazás Munka törvénykönyve szerint, utazási költségtérítés, munkaruha  védőszemüveg juttatás.
  • Egy műszakos munkarend.
  • Bérezés KJt szerint.

Érdeklődni a bejelentkezés után látható telefonszámokon lehet.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!