Szombathelyi szállodánkba recepcióst keresünk

Csatlakozz szállodánk csapatához, RECEPCIÓST keresünk!

Ha van legalább középfokú végzettséged, pontosan és precízen dolgozol, legalább alapszinten beszélsz angolul, jelentkezz bátran!

Legyél talpraesett, a többit mi megtanítjuk!

Előny a német nyelvismeret, illetve ha van tapasztalatod a vendéglátás területéről.

Barátságos munkakörnyezet és fiatalos csapat vár!

Fényképes önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Feladatok

  • vendégek érkeztetése, utaztatása, fizettetés
  • ajánlatok, visszaigazolások készítése
  • telefonhívások kezelése
  • reggeliztetés

Elvárások

  • angol nyelv ismerete, legalább alapszinten
  • légy talpraesett
  • legyen jó kommunikácós és problémamegoldó képességed
  • vendégközpontú szemléletmód

Előnyök

  • német nyelv ismerete előny
  • vendéglátásban szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • barátságos munkakörnyezet
  • fiatalos csapat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!