Kiszállító munkakörbe kollégát keresünk Szombathely és vonzáskörzetében

2018. 06. 21. 07:48

Az Inter Cars Hungária Kft kiszállítót keres Szombathely és vonzáskörzetében a következő feltételekkel:

Feladatok:

  • A rakomány összekészítése, átadása, átvétele, ellenőrzése, kiszállítása
  • A jármű előkészítése, útvonalterv készítése, illetve a megadott útvonalterv betartása
  • Menetlevél/fuvarlevél rendszeres vezetése, a szükséges adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Készpénzes számlán szereplő áruk kiszállítása esetén a készpénz átvétele és az ügyfélszolgálattal történő elszámolása
  • Bizonylatok, hivatalos levelek kézbesítése

Elvárások:

  • Kiemelkedő kommunikációs készség, határozottság
  • Problémamegoldó képesség, kreativitás
  • Önálló, dinamikus munkavégzés (terhelhetőség)
  • Középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

Jelentkezést kérném fényképes önéletrajzzal:

  • tahorvath@intercars.eu