Kereskedelem, értékesítés

Ingatlanértékesítő, ingatlanügynök állás szombathelyi irodánkban

Munkavégzés helye: Szombathely és környéke
Fizetés: Nettó 300000 - 600000 / Hónap
2018. 09. 08. 15:56

ÁLLÁSLEHETŐSÉG!

Magyarország legnagyobb ingatlanközvetítő franchise hálózata, szombathelyi irodájába keres INGATLANÉRTÉKESÍTŐ munkatársakat.

Ha rátermett vagy, magabiztosan kommunikálsz és szereted a pörgést, ez a munka rád vár!

FELADATOK

  • Eladó ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések megkötése
  • Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása
  • Vételi ajánlatok és ügyletzárások menedzselése
  • Aktív közreműködés az adásvételi szerződések előkészítésében
  • Az értékesítési folyamat adminisztrálása

ELVÁRÁSOK:
  • Értékesítői attitűd
  • Kiváló kommunikációs- és meggyőzőkészség
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Ambiciózus gondolkodás
AMIT KÍNÁLUNK:
  • Folyamatos és magas szintű képzési rendszer
  • Gyönyörű, modernizált iroda
  • Teljes körű marketingtámogatás
  • Kiemelkedő jövedelem
  • több mint 25,000 ingatlan országszerte, keresztértékesítés 130 saját irodában + számtalan együttműködő partnerrel

Elérhetőség:

  • info@future-home.hu